+48 888 886 088
+48 888 886 088
Belotto Design
Autorskie, przemyślane i nowoczesne projekty pod klucz. Aktualne trendy współgrające z oczekiwaniami Klientów. Aranżacje tworzone z dewizą F.L.Wright’a mówiącą, iż „Przestrzeń jest oddechem sztuki”.
Belotto Design
+48 888 886 088
e-mail office@belottodesign.com
Blog
Otwarcie FHouse Warsaw
Otwarcie FHouse Warsaw

Na początku wiosny nastąpiło oficjalne otwarcie FHouse Warsaw. Wyjątkowego miejsca stworzonego, aby łączyć kulturę, modę, rozrywkę, biznes i muzykę. Koncept został zaprojektowany przez Belotto Design pod egidą Fashion TV i jest jedyną tego typu przestrzenią w Europie. Zastosowanie nowoczesnych technologii i metod, nie przeszkodziło w zachowaniu specyficznego klimatu, bogatego w dekoracyjne formy fin de siècle.

Grand Opening obfitował w licznych gości, którzy jako pierwsi mogli zapoznać się z oryginalną realizacją Marco Belotto. Cztery poziomy FHouse Warsaw to nowoczesność, luksus i komfort dostosowany do oczekiwań inwestorów zamknięte w zabytkowej kamienicy. Całość zaprojektowana w najmniejszym szczególe, zachwyca wymagających odbiorców. Wypełnienie przestrzeni materiałami najwyższej jakości, często sprowadzanymi bądź projektowanymi na specjalne zamówienie, w połączeniu z wyczuciem smaku i najnowszymi trendami, umożliwiło zaprojektowanie przestrzeni o niepowtarzalnym, odważnym charakterze. To jeden z kluczowych projektów, którego spektakularny efekt końcowy zasługuje na szczególną uwagę.

Pozostałe nowości w Belotto
Poniżej możecie zobaczyć co jeszcze nowego się u nas dzieje
Bądźmy w kontakcie
Jeżeli mają Państwo pytania o nasze projekty lub ofertę prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego