+48 888 886 088
+48 888 886 088
Belotto Design
Autorskie, przemyślane i nowoczesne projekty pod klucz. Aktualne trendy współgrające z oczekiwaniami Klientów. Aranżacje tworzone z dewizą F.L.Wright’a mówiącą, iż „Przestrzeń jest oddechem sztuki”.
Belotto Design
+48 888 886 088
e-mail office@belottodesign.com

Zespół

Marco Belotto
Marco Belotto
Założycielem pracowni Belotto Design jest Marco Belotto, który swoje pierwsze doświadczenia w obszarze estetyki wnętrz zdobywał już w wieku 19 lat we Włoszech. To tam pojawił się pomysł stworzenia wyjątkowego miejsca i zespołu, który - jak szybko się okazało – zdobył zaufanie i przychylność najbardziej wymagających Klientów z całego świata. Inspiracją do kreowania nieprzeciętnych projektów są okolice jeziora COMO w północnej części Włoch. Towarzysząca im architektura i różnorodność mają niewątpliwie duże znaczenie dla powstawania coraz to nowszych koncepcji.
Swój sukces zawdzięcza indywidualnemu podejściu, a przede wszystkim doskonałemu wyczuciu i zrozumieniu potrzeb Klienta. Podchodzi do realizacji w sposób holistyczny, nie skupiając się wyłącznie na jednym jej elemencie. Jak twierdzi – jest rzemieślnikiem, a jego prace cechuje ponadczasowość i nowoczesność. Projekty Marco wychodzą ponad ramy i standardy. Są odzwierciedleniem wyobraźni, której mu nie brakuje.
Zespół Belotto Design
Zespół Belotto Design
Pracownię Belotto Design stanowią dyplomowani architekci i projektanci o dużym doświadczeniu zawodowym oraz posiadanej wiedzy, umożliwiającej tworzenie projektów wymagających i nieoczywistych. Osoby łączące kreatywne, autorskie podejście ze zrozumieniem oczekiwań Klienta. Doskonale zorientowane w światowych trendach w zakresie designu i architektury, biorące udział w najważniejszych imprezach branżowych w kraju i za granicą.
Zespół Belotto Design wyróżnia się przemyślanymi działaniami dążącymi do wykreowania przestrzeni przyjaznej każdemu użytkownikowi. Doskonałe wyczucie zestawione z wieloletnią współpracą między sobą, gwarantuje propozycje spójne w najmniejszych szczegółach. Zrealizowane projekty są dowodem na to, że aranżacja wnętrz jest sztuką wymagającą otwartości na zmienność trendów, znajomości tradycji oraz oryginalnego pomysłu i doświadczenia w realizacji kompleksowych usług.