+48 888 886 088
+48 888 886 088
Belotto Design
Autorskie, przemyślane i nowoczesne projekty pod klucz. Aktualne trendy współgrające z oczekiwaniami Klientów. Aranżacje tworzone z dewizą F.L.Wright’a mówiącą, iż „Przestrzeń jest oddechem sztuki”.
Belotto Design
+48 888 886 088
e-mail office@belottodesign.com
Realizacje
Fashion TV Warsaw
Fashion TV Warsaw

Jedyna tego typu przestrzeń w Europie. Do jej aranżacji wykorzystano nowoczesne metody technologii, zachowując klimat bogaty w dekoracyjne formy fin de siècle.

Wnętrza pokryto fazowanymi lustrami oraz dekoracyjnymi i szlachetnymi tynkami San Marco. Postawiono również na oryginalne freski i obrazy, stworzone na potrzeby projektu. Unikatowa zabudowa bazuje na wykorzystaniu szlachetnych materiałów jak: lakierowane i fornirowane płyty meblowe, szkło, specjalne dedykowane tkaniny z włoskich manufaktur, ręcznie wykonywane dekoracje gipsowe, a także kryształowe, fazowane lustra. Ekskluzywne rozwiązania to ukłon w stronę minionych epok stylistycznych, z uwzględnieniem aktualnych trendów. Nie zabrakło autorskich rozwiązań jak zaprojektowane na zamówienie wykładziny czy ręcznie malowane podłogi. Nieprzypadkowy dobór faktur i barw (w paletach złota, czerni i srebra) nadaje całości elegancji i spektakularnego charakteru.

Bądźmy w kontakcie
Jeżeli mają Państwo pytania o nasze projekty lub ofertę prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego