+48 888 886 088
+48 888 886 088
Belotto Design
Autorskie, przemyślane i nowoczesne projekty pod klucz. Aktualne trendy współgrające z oczekiwaniami Klientów. Aranżacje tworzone z dewizą F.L.Wright’a mówiącą, iż „Przestrzeń jest oddechem sztuki”.
Belotto Design
+48 888 886 088
e-mail office@belottodesign.com
Blog
TVN Style
TVN Style

Już 8 grudnia na antenie TVN Style ruszy odsłona programu „Patent na dom” z naszym udziałem. W roli eksperta – projektanta wnętrz wystąpi Marco Belotto, który pomoże wykreować przestrzenie dopasowane do indywidualnych potrzeb bohaterów. W programie pojawi się wiele inspirujących metamorfoz wnętrz, uwzględniających osobowość i temperament użytkowników oraz zaskakujące, autorskie koncepcje o funkcjonalnym charakterze.

Założyciel Belotto Design udowodni, iż dobrze przemyślany projekt w połączeniu z wyobraźnią i znajomością aktualnych trendów, stanowi klucz do wygodnej i pięknej przestrzeni mieszkalnej. Nowatorskie rozwiązania, inspiracje zaczerpnięte z wielu kultur oraz doskonałe wyczucie potrzeb klienta wykreują nieoczywiste wnętrza w najlepszym wydaniu. Każdy odcinek to nowe wyzwanie i fantastyczne realizacje, bogate w estetyczne oraz praktyczne pomysły. „Patent na dom” z udziałem Marco Belotto z pewnością stanie się inspiracją dla wielu odbiorców.

Pozostałe nowości w Belotto
Poniżej możecie zobaczyć co jeszcze nowego się u nas dzieje
Bądźmy w kontakcie
Jeżeli mają Państwo pytania o nasze projekty lub ofertę prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego